Dorota-4

Dorota Kozak
+48 509 906 984
W naszym studio pracują wyłącznie projektanci z dyplomami Akademii Sztuk Pięknych. Klientom zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie prac przy projekcie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, poprzez formularz lub za pośrednictwem naszego Żółtego Czatu.

Studio Kozak to doświadczony partner w zakresie identyfikacji wizualnej i innych materiałów ofertowych. Niezależnie od tego, czy poszukujesz unikatowego projektu logo, czy potrzebujesz Księgę Znaku do wykorzystania na potrzeby twojej firmy, czy też chcesz mieć System Identyfikacji Wizualnej albo responsywną stronę www – zapraszamy do nas! Jako nasz klient, możesz czerpać korzyści z ponad 12-letniego doświadczenia w zakresie projektowania wysokiej klasy materiałów wizerunkowych.
Nasi projektanci posiadają dyplomy projektanta identyfikacji wizualnej. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem, które gwarantuje najwyższą jakość usług i szybką realizację zleceń. Na zamówienie wykonujemy także inne projekty graficzne, m.in. katalogi produktów, reklamy, okładki, infografikę. Gwarantujemy także opracowanie w zakresie DTP, naming i copywriting.

Jasne zasady współpracy

1. Brief
Na początek chcemy wiedzieć, czego od nas oczekujesz. To jest Twój wkład w ten proces.
2. Strategia
Teraz my zrobimy burzę mózgów, jaką identyfikację mamy wykreować.
3. Naming
Zaczniemy od nazwy łatwej do zapamiętania z wolną domeną. Nazwa nie powie wszystkiego o marce – ona zbuduje określone skojarzenia.
4. Logo + Księga Znaku
Teraz następuje proces kreacji logo, a Ty wybierasz tak, jak chcesz. Możesz także wprowadzać zmiany, a my szybko je zwizualizujemy.
5. System Identyfikacji Wizualnej
Opracujemy materiały wizerunkowe, a Ty będziesz mógł je wykorzystać w reprezentacji firmy i materiałach reklamowych.

Ważne pytanie: Ile to potrwa?

1. Naming: 7-14 dni roboczych
2. Logo: 5-14 dni roboczych
3. Księga Znaku: 5-7 dni roboczych
4. System Identyfikacji Wizualnej: zakres minimum, np. wizytówka, papier firmowy, koperta i stopka e-mail – 3-4 dni robocze
5. Projekt strony www: 14-21 dni roboczych

Na końcową datę przekazania projektów w bardzo dużym stopniu wpływają uwagi i etapy Twojej akceptacji. My wprowadzimy je szybko i dokładnie, aby współpraca przebiegała sprawnie.

Zamów identyfikację wizualną dokładnie tak, jak chcesz – zobacz jak to sprawnie działa!

Pracujemy: Poniedziałek – Piątek, od 9.00 do 17.00
ul. Adama Krzyżanowskiego 29, Kraków

Możesz też potrzebować

Najlepiej oceniane

Kategorie produktów

Tagi

Facebook