Tworzymy komunikację wizualną firm i marek
Używając języka znaków i znaczeń, wiedzy na temat barw, subtelnych różnic typograficznych jesteśmy w stanie lepiej trafić do Twoich odbiorców.
Wdrażamy hierarchię informacji. 7 na 10 naszych Klientów uważa że odpowiednio dobrana grafika stanowi dużo skuteczniejszy przekaz od opisów tekstowych.
Identyfikacja wizualna

Szukasz dobrej formy prezentacji, nowych pomysłów dla marki? Stwórz swój wizerunek w postaci identyfikacji wizualnej, a klienci na pewno to zauważą. Oferujemy projekty wysokiej jakości jako podstawowe narzędzia służące do kreowania marki na rynku:

  • projekt lub restyling logo
  • przygotowanie Księgi Znaku
  • stworzenie Systemu Identyfikacji Wizualnej marki (publikacje, reklama, reprezentacja elektroniczna)
Projektowanie graficzne

Szukasz nowych form przekazu? Stwórz obraz Swojej marki w postaci odpowiednio dobranych środków komunikacji wizualnej. Nie zawsze jest to oczywiste i proste, dlatego chętnie doradzimy i pomożemy Ci w dobraniu odpowiednich opcji. Projekty dostosowujemy do Twoich wymagań i specyfiki danej branży. Projekty graficzne są elementem pewnej całości, dlatego zawsze dbamy o to, aby tworzyły spójny przekaz.

Doradztwo w zakresie druku

W naszej pracy zawsze stawiamy na najwyższą jakość wykonania, niezależnie od tego, czy projektujemy pojedynczy egzemplarz, czy wielotysięczny nakład. Nasze doświadczenie w branży poligraficznej gwarantuje:

  • koordynację i nadzór procesów produkcyjnych
  • doradztwo w zakresie różnych technik druku
  • wybór najlepszego partnera do realizacji projektu
  • akceptację druku w imieniu klienta
Ważne pytanie: Ile to potrwa?

1. Projekt logo: 5-14 dni roboczych
2. Księga Znaku: 5-7 dni roboczych
3. System Identyfikacji Wizualnej: zakres minimum, np. wizytówka, papier firmowy, koperta i stopka e-mail – 3-4 dni robocze
4. Projekt strony www: od 14 dni roboczych
Na końcową datę przekazania projektów w bardzo dużym stopniu wpływają uwagi i etapy Twojej akceptacji. My wprowadzimy je szybko i dokładnie, aby współpraca przebiegała sprawnie.

Jasne zasady współpracy

1. Brief
Na początek chcemy wiedzieć, czego od nas oczekujesz. To jest Twój wkład w ten proces.
2. Strategia
Teraz my zrobimy burzę mózgów, jaką identyfikację mamy wykreować.
3. Naming
Zaczniemy od nazwy łatwej do zapamiętania z wolną domeną. Nazwa nie powie wszystkiego o marce – ona zbuduje określone skojarzenia.
4. Logo + Księga Znaku
Teraz następuje proces kreacji logo, a Ty wybierasz tak, jak chcesz. Możesz także wprowadzać zmiany, a my szybko je zwizualizujemy.
5. System Identyfikacji Wizualnej
Opracujemy materiały wizerunkowe, a Ty będziesz mógł je wykorzystać w reprezentacji firmy i materiałach reklamowych.

Dorota-4

Dorota Kozak
+48 509 906 984
Jeśli jesteś zainteresowany projektem, chcesz porozmawiać o możliwości realizacji, terminach lub wycenie; zadzwoń lub napisz.

Pracujemy: Poniedziałek – Piątek, od 9.00 do 17.00
ul. Adama Krzyżanowskiego 29, Kraków